Послуги

Шафи-купе під замовлення

Шафи-купе під замовлення

Шукаєте шафу-купе для вашої спальні, вітальні, прихожої або ж дитячої кімнати? У Крістал ми виготовляємо шафи-купе з урахуванням дизайну вашого інтерьєру і всіх необхідних функцій, які шафа-купе має виконувати для вашої зручності.

Замовлення шаф купе – вигідне рішення


Наша компанія «Crystal» пропонує виготовлення шаф-купе на замовлення за індивідуальними побажаннями клієнтів. Ми враховуємо всі пропозиції й вимоги замовників щодо габаритів шафи, її комплектації, дизайну та естетичної привабливості. Ми пропонуємо оптимальні варіанти шафи-купе як для великих житлових площ, так і для компактних. У разі, якщо Ваше помешкання має особливості – виступи, ніші, нерівності – усе це ми в змозі скоректувати за допомогою певних нюансів конструкцій.


Замовляти шафу-купе у нас – легко, швидко та вигідно.


Як ми працюємо?

  1. Ви робите замовлення за телефоном або на сайті, попередньо переглянувши фото продукції.
  2. Дизайнер виготовляє ескізи замовлених меблів.
  3. Пропонується вибір можливих матеріалів.
  4. Проводиться обчислення вартості виробу.
  5. Узгоджується ціна з урахуванням матеріалів та кількості деталей.
  6. Вноситься аванс у розмірі 50%.
  7. Виконується замовлення.
  8. Меблі встановлюються.
  9. Проводиться кінцевий розрахунок.
  10. Обговорюються гарантії.


Компанія «Crystal» дослухається до побажань клієнтів щодо виготовлення шафи-купе під замовлення, але, крім того - надає консультації та пропозиції кваліфікованих дизайнерів щодо найоптимальнішого рішення. Також ми даємо поради щодо якості матеріалів, кольорів, естетичного оформлення фасаду. Наша компанія займається конструюванням як корпусних меблів, так і вбудованих – залежно від габаритів квартири та наявності вільної площі. Ми виготовляємо внутрішнє «начиння» шаф-купе виключно за побажаннями замовників, попередньо запропонувавши їм усі можливі варіанти.


Фірма «Crystal» багато років співпрацює з всесвітньо відомою компанією «SWAROVSKI», проводячи декоративне оформлення фасадів меблів їхніми кристалами. Бажаєте, щоб Ваша шафа-купе привертала увагу своїм оригінальним дизайном? Тоді Вам – до нас!

Дизайн, установку, доставку ми проводимо безкоштовно.
Зразки
Форма попереднього замовлення