Питання/Відповідь

Чи не повідпадає каміння?

Зазвичай, коли я купувала будь-які речі зі стразами, оздоблення псувалось через деякий час. А як із шафою? Вона ж не на один рік встановлюється?

Салон Crystal:

На початку, коли ідея прикрашати меблі кристалами “SWAROVSKI”тільки зароджувалась, перше, що спало на думку — це, звичайно, супер-клей. Але наявність сивого, а подекуди мутно-білого ореолу навколо кожного камінчика, не могло задовольнити наші естетичні вимоги, мало того, кристали деколи відпадали(((((.... ми почали шукати....

Перший малюнок вже за новою технологією складався з понад ТРЬОХ ТИСЯЧ !!!!! кристалів.... пройшли роки... цей виставковий зразок декілька років стояв у торгівельно розважальному центрі міста Рівне, потім був перевезений у Львів на пару років і ..... знову повернутий до Рівного. За цей період він нещадно витирався продавцями, підступно “колупався” клієнтами та конкурентами — але кожен, найменший камінчик залишився саме там де й був (у чому Ви можете переконатися в ТРЦ “Чайка” 1 поверх).

Люди полюбили витончену красу візерунків зі “SWAROVSKI”, почали замовляти... і знову ж таки — жодної рекламації !!! Чому ? ... Під час інкрустації (на спецобладнанні) кожен кристал буквально стає одним цілим із дзеркалом або склом на який наноситься....

І останнє! Ми надаємо гарантію на свої вироби, тому нам економічно не вигідно пропонувати не якісний товар....

Це дійсно “SWAROVSKI” ?

Зараз так багато брешуть... як я можу знати, що ви дійсно використовуєте кристали “SWAROVSKI”?

Салон Crystal:

Причини по яким зазвичай використовуються підробки кристалів “SWAROVSKI” звичайно носять економічний характер. Так званий “Китай”, суттєво дешевший, тому собівартість наприклад шапки зі “SWAROVSKI” буде дуже відрізнятися від такої самої, тільки з “Китаєм”. Коли ж ми говоримо про меблі, і мало того, якісні меблі, які складаються з дорогих, імпортних матеріалів, то економія на камінні буде не значною, а кінцевий результат примітивний - звідси й питання: “Для чого?”

Ще одна причина, чому саме “SWAROVSKI- це технічні характеристики. “SWAROVSKI- це особливо твердий вид кришталю, насичений окисом свинцю до 35%. Як вже було сказано раніше, під час інкрустації кристал піддається значному навантаженню, тому підробка цього просто “не пережила б” ))))

І знову ж таки, останнє ... Люди з особливо витонченим смаком (зазвичай чомусь, це жінки ))) , одним поглядом відрізнять справжній кристал “SWAROVSKI” від пластмаси. Тому прикрашати гарні, якісні меблі дешевим матеріалом, це все рівно, що під плаття від відомого кутюр'є, вдіти “базарну” біжутерію ... думаю, у жінок питань більше немає )))))

Що краще?

Купувати готові меблі чи робити під замовлення?

Салон Crystal:

Ідеальний варіант, який шукають всі — це знайти готові меблі, які на 100 відсотків вписуються у Ваші розміри та кольорову гамму, при цьому, щоб ще були якісні і недорогі ))) Але зазвичай приходиться постійно балансувати між ціною і якістю, кольором та розміром.

Перевагою готових меблів є те, що Ви відразу можете бачити, що купляєте, побачити якість оздоблення і заглянути на використанні комплектуючи. Тому, якщо Вам пощастило і Ви знайшли ідеальний варіант — безперечно беріть готові!!!

Доцільність виготовлення меблів під замовлення диктує саме життя. Напевно кожен стикався з тією проблемою коли обходивши, об'їздивши, обдзвонивши все місто(і не тільки своє), розумієш — все крапка! Більше не можу! Те що, подобається не підходить по розмірам, те, що може й стало би — не подобається...

Саме меблі під замовлення можуть повністю задовольнити всі Ваші естетичні, практичні, а зараз, ще й ергономічні потреби. Хоча зазвичай меблі під замовлення дещо дорожчі (в середньому на 10 %), але при цьому у Вас є можливість коригувати ціну за рахунок використаних матеріалів та комплектуючих.

Тому обирати Вам !!!