Статті

Яка в тебе кухня - такий ти Чоловік!

Яка в тебе кухня - такий ти Чоловік!

Кухня по концепції Dynamik Space - це поєднання дизайну та практичності!

Ергономіка та “Dynamic Space” - це мова сучасної кухні!

Часи коли, поняття кухонних меблів означало лише наявність тумбочок різних розмірів, давно в минулому. Меблі сьогодні — це в першу чергу супер функціональні механізми та в деякому розумінні... майже роботи, які обслуговують життєдіяльність сучасної людини.

Тому, виробництво сучасних меблів для кухні потребує значно вищого рівня технічного забезпечення виробництва, професійності кадрів та якостіматеріалів.

Компанія Естет-мебліпрацює на меблевому ринку понад 15 років. За цей час ми стали справжніми лідерами у своїй галузі, значно підсиливши свою виробничу базу та сформувавши команду професіоналів, які поєднали у собі конструктивне та креативне мислення. (загальне фото)

Ми не заощаджуємо на якості, суворо дотримуючись основних її складових.

А саме:

а) професіональні співробітники, від яких залежить рівень проектування та створення кухні. (фото № 1,2,3,4)

б) якісна (правильна) та послідовна технологія виготовлення.

в) якісні матеріали, комплектуючі та фурнітура.

Головна мета та ідеологія нашої компанії:

„Приносити радість в оселі людей, професійно і якісно виконуючи свою роботу”.

Основні принципи:

“Єдність в команді, надійність в роботі та порядність з клієнтами”.

Але, ще багато років тому, ми зрозуміли, що будь-які наші зусилля просто втрачають сенс, у разі використання не якісної фурнітури та механізмів.

Прискіпливо перебравши все, що тільки існує в нашій галузі ми обрали Австрійську фурнітуруBlum”, саме вона цілком відповідає сучасним вимогам функціональності та надійності. А концепція раціонального використання простору “DYNAMIK SPACEдоводить ергономічні властивості кухонних меблів до досконалості !

Меблі з фурнітурою “ Blum” вражають своєю функціональністю, та залишають незабутнє враження !!!

Всі співробітники “Естет-меблі” пройшли відповідне навчання по проектуванню функціональних та ергономічних кухонь по концепції DYNAMIK SPACE”, тому в нашому салоні, Ви отримаєте максимально вичерпну консультацію та отримаєте відповіді на всі Ваші запитання.